6. Частку чисел 90 і 15 поділіть на частку чисел 84 і 14.


Ответы на вопрос

Отвечает Кодубовский Гордей.
Частка чисел 90 і 15 дорівнює 6. Частка чисел 84 і 14 дорівнює 6. Таким чином, частка чисел 90 і 15, поділена на частку чисел 84 і 14, дорівнює 6 / 6 = 2

Отже, відповідь на питання "6. Частку чисел 90 і 15 поділіть на частку чисел 84 і 14." - це 1

Математично це можна записати так:

(90 / 15) / (84 / 14) = 6 / 6 = 1

Інший спосіб розв'язати це рівняння - це використати властивість частки від частки:

(a / b) / (c / d) = a / b * d / c

У нашому випадку:

(90 / 15) / (84 / 14) = 90 / 15 * 14 / 84

Обчисливши ці дроби, ми отримаємо:

90 / 15 * 14 / 84 = 6 * 14 / 6 * 12
84 / 72 = 1
Отже, відповідь все одно буде 1
Отвечает Василкова Анастасия.

Частка - результат деления

(90:15) :( 84 :14)=6:6=1

1)90:15=6.

2)84:14 =6.

3)6:6=1.