Ширина прямокутника 5.8 см, що на 2.1 см менше його довжини. Знайдіть периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Катя.

Ответ:

27,4 см

Пошаговое объяснение:

1) 5,8 + 2,1 = 7,9 (см) - длина прямоугольника

2) (7,9 + 5,8) × 2 = 13,7 × 2 = 27,4 (см) - периметр прямоугольника