Порівняйте дроби 12/15 і 24/36 пожалуйста!​


Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Екатерина.
>
лучший ответ пожалуйста
Отвечает Вайсман Аня.
Для порівняння дробів 12/15 і 24/36, вам потрібно привести їх до спільного знаменника. У даному випадку можна використати спільний знаменник 36. Ось як це робиться:

12/15 = (12/15) * (36/36) = 432/540
24/36 = (24/36) * (15/15) = 360/540

Тепер, коли обидва дроби мають спільний знаменник 540, їх можна порівняти:

432/540 і 360/540

Тепер ви бачите, що чисельник у першому дробі більший, тому 12/15 більше, ніж 24/36.