Зобразіть в прямокутній системі координат множину А×В, якщо 1) A=[-2, 2], B={2, 3, 4}; 2) A= [-2,

2], B=[2, 4]; 3) A =R, B=[2,4].

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежанна.

Ответ:

(Будь ласка, позначте мою відповідь як найкращу, та оцініть мою відповідь 5 з 5 зірок)

Пошаговое объяснение:

Для множин A = [-2, 2] і B = {2, 3, 4} множина A × B буде містити всі можливі комбінації елементів з A і B. Отже, ми матимо такі пари:

A × B = {(-2, 2), (-2, 3), (-2, 4), (2, 2), (2, 3), (2, 4)}

Для множин A = [-2, 2] і B = [2, 4] множина A × B також буде містити всі можливі комбінації елементів з A і B. Отже, ми матимо такі пари:

A × B = {(-2, 2), (-2, 3), (-2, 4), (2, 2), (2, 3), (2, 4)}

Якщо A = R (всі дійсні числа) і B = [2, 4], то множина A × B буде містити всі можливі комбінації дійсних чисел з A та елементів з B. Це безмежна множина, тому її неможливо зобразити в прямокутній системі координат.