На складі було 800 м тканини. пошиття суконь, 1/4 - Ha 1/5 всіх тканин витратили | костюми. Скільки

всього метр тканини витратили на пошиття суконь і костюмів разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кутневич Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

800×1/4=200м на платья

800×1/5=160м на костюмы

200+160=360м потратили на пошив платьев и костюмов вместе