(у+4)(у+1)-у+у²-1=0 тендеуді шешініз ​


Ответы на вопрос

Отвечает Цхай Ангелина.

Ответ:

Тандау уравнение енгізілген шектеулерді жасау арқылы шешіңіз:

(у+4)(у+1) - у + у² - 1 = 0

y² + 5y + 4 - y + y² - 1 = 0

Айырымдылығын алыңыз:

2y² + 4y + 3 = 0

Жеке 2-ни бөліп тастаңыз:

y² + 2y + 3/2 = 0

Комплексті жасамен жасау үшін дискриминантын таба аламыз:

D = b² - 4ac = 2² - 4 * 1 * 3/2 = 4 - 6 = -2

Дискриминант негативтік болғандықтан, толық саны жоқ. Осы жағдайда ріңдеу уақытсız емес ретті шешім жоқ, сондықтан осы есептілікті жасап көрсету керек.

Отвечает Чемезова Таня.

Ответ:

Д<0

Пошаговое объяснение: