Тендеуді шешініз 3(10-5х)=45


Ответы на вопрос

Отвечает Беляшева Ярослава.

3(10-5x)=45                    шарты

10-5x=15                         45/3  оң жағына баарып ол і бөлініп кетеді

-5x=15-10                        х-ті қалғандарынан ажыратамыз

-5x=5                              минус беспен бесті бөлеміз

x=-1                                 жауабы -1

photomath - деген құрылғыны орнатып ал осындай теғдеулерді тез шығарып береді