Тендеуді шешініз: x²-7|x|+12=0 ТЕК ДУРЫС ЖАУАП КЕРЕК!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Диана.

Ответ:

 {x}^{2}  - 7 |x|  + 12 = 0 \\  {x}^{2} - 7x - 12 = 0 \\  {x}^{2}   - 7x + 12 = 0 \\ d1 = 49 - 4 \times 12 = 1 \\ d2 = 49 - 4 \times ( - 12) = 97 \\ x1 =  \frac{7 - 1}{2}  = 3 \\x2 =  \frac{7 + 1}{2}  = 4 \\ x3 =  \frac {7 -  \sqrt{97} }{2}  \\ x4 =  \frac{7 +  \sqrt{97} }{2}