Із трьох вуликів пасічник зібрав 30 кг меду, до того ж з першого і другого — 20 1/6 кг, а з

першого і третього — 19 7/9 кг. Скільки кілограмів меду зібрав пасічник з кож- ного вулика? Даю 40 баллов!

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Катя.

Пошаговое объяснение:

1) 30 - 20 1/6 = 29 6/6 - 20 1/6 = 9 5/6 (кг) - мёда собрал пасечник с 3 улья

2) 30 - 19 7/9 = 29 9/9 - 19 7/9 = 10 2/9 (кг) - мёда собрал пасечник со 2 улья

3) 30 - 9 5/6 - 10 2/9 = 29 18/18 - 9 15/18 - 10 4/18 =

20 3/18 - 10 4/18 = 19 21/18 - 10 4/18 = 9 17/18 (кг) - мёда собрал пасечник с 1 улья