Є 360 г розчину калій хлориду з масовою часткою розчиненої речовини 20%. До розчину додали 10гкалію

хлориду . Яка масова частка розчиненої речовини в новоутвореному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Оксана.

Объяснение:

Щоб знайти масову частку розчиненої речовини в новому розчині, спершу знайдемо загальну масу розчину після додавання 10 г калію хлориду.

Загальна маса розчину = Початкова маса розчину + Маса доданого калію хлориду

Загальна маса розчину = 360 г + 10 г = 370 г

Тепер можемо знайти масу розчиненої речовини в новому розчині, використовуючи масову частку розчиненої речовини в початковому розчині:

Маса розчиненої речовини = Масова частка розчиненої речовини * Загальна маса розчину

Маса розчиненої речовини = 20% * 370 г = 0.20 * 370 г = 74 г

Тепер, щоб знайти масову частку розчиненої речовини в новому розчині, розділімо масу розчиненої речовини на загальну масу розчину і помножимо на 100%:

Масова частка розчиненої речовини = (Маса розчиненої речовини / Загальна маса розчину) * 100%

Масова частка розчиненої речовини = (74 г / 370 г) * 100% = 20%

Масова частка розчиненої речовини в новому розчині становить 20%.