з трьох вуликів зібрали 18.5кг меду.З першого вулика взяли 2.8кг меду- це на 3. 2менше, ніж із

другого вулика.Скільки кілограмів меду зібрали з 3вулика даю 30балов помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Терещенко Денис.

Відповідь:

9,7 кг

Покрокове пояснення:

2,8 +3,2 = 6кг з другого вулика

6+2,8=8,8кг з перших двох вуликів

18,5-8,8=9,7кг з третього