На першій пасіці 85 вуликів, а на другій — 55 вуликів. З першої пасікитвзяли на 1620 кг меду

більше, ніж з другої. Скільки кілограмів меду взяли з кожної пасіки, якщо з кожного вулика брали меду порівну? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Максим.

Відповідь:

1 пасиця - 4 950 кг

2 пасиця - 2970 кг

Покрокове пояснення:

Спочатку дізнаємося скільки в 1 вулику кг меду, оскільки 30 вуликів - 1620 кг, то 1620 : 30 = 54 (кг) - в одному вулику; тепер дізнаємося скільки на другій пасиці меду 54•55= 2970 (кг)- на 2-ій пасиці, а на перший 2970 + 1620= 4 590 (кг)- на 1- ій пасиці