на одній пасіці 48 вуликів а на другій 44 .на пасіках викачали 1 т і 656 кг меду. скількі

кілограмів меду викачали на кожній пасіці якщо з кожного вулика викачувати однакову масу меду?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамедьянова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай кількість меду, яку викачали з кожного вулика на першій пасіці, дорівнює m кг, а кількість меду, яку викачали з кожного вулика на другій пасіці, дорівнює n кг. Тоді загальна кількість меду, викачана з першої пасіки, дорівнює 48m кг, а загальна кількість меду, викачана з другої пасіки, дорівнює 44n кг.

Ми знаємо, що загальна кількість викачаного меду складає 1 т і 656 кг, що дорівнює 1656 кг. Тоді:

48m + 44n = 1656

Для того, щоб знайти значення m та n, потрібно ще одну рівність. Враховуючи, що з кожного вулика викачується однакова маса меду, можна припустити, що:

48m = 44n

Або:

12m = 11n

Тоді можна розв'язати систему рівнянь:

12m - 11n = 0

48m + 44n = 1656

Розв'язавши цю систему, ми знайдемо:

m = 253/6 ≈ 42,17 кг

n = 276/11 ≈ 25,09 кг

Отже, на першій пасіці викачали близько 42,17 кг меду з кожного вулика, а на другій пасіці - близько 25,09 кг меду з кожного вулика.