у фермера на першій пасіці було 76 вуликів, а на другій - 58. З першої пасіки накачали на 900 кг

меду більше, ніж із другої. З кожного вулика качали однакову кількість меду. Скільки всього меду одержали з першої пасіки і скільки з другоï?​

Ответы на вопрос

Отвечает Невмержицкая Кристина.

Відповідь:

1)76-58=18(в.)-900 кг в 18 вуликах

2)900:18=50(кг)-меду в 1 вулику

3)76х50=3800(кг)-з першої пасіки

4)58х50=2900(кг)-з 2 пасіки

відповідь:з першої пасіки 3800кг, з другої 2900кг