На одній пасіці одержували за рік по 60 кг меду з кожного вулика, а на другій – по 70 кг меду, а

всього зібрали 4120 кг меду. На другій пасіці було на 5 вуликів більше, ніж на першій, скільки вуликів було на першій пасіці?

Ответы на вопрос

Отвечает Селяков Матвей.

Пусть х ульев было на первой пасеке, тогда (х + 5)  ульев - на второй. Уравнение:

60 · х + 70 · (х + 5) = 4120

60х + 70х + 350 = 4120

130х = 4120 - 350

130х = 3770

х = 3770 : 130

х = 29

Вiдповiдь: 29 вуликiв було на першiй пасiцi.

Отвечает Избагамбетова Камила.

Ответ:

На першій пасіці 29 вуликів

Пошаговое объяснение:

1) 70 * 5 = 350 (кг) меду зібрали з 5 вуликів на другій пасіці

2) 4120 - 350 = 3770 (кг) меда зібрали з однакової кількості вуликів на двох пасіках

3) 60 + 70 = 130 (кг) зібрали з одного вулика на кожній пасіці

4) 3770 : 130 = 29 (в.)