Дві сторони трикутника дорівнюють 10 см і 12 см, а кут між ними - 60°. Знайдіть третю сторону

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирилл Инна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знаходимо за теоремою косинусів:

x^2=10^2+12^2-2*10*12*cos 60° = 100+144-120*0,5=184

третя сторона дорівнює кореню з 184 або 2* на корінь з 46