1) Знайти невідому сторону трикутника якщо дві сторони дорівнюють 18 см і 22 см а кут між ними 60.

2) Знайти невідому сторону трикутника якщо дві сторони дорівнюють 7 ми і 5 см а кут між ними 145

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Ксюша.

1) Дано: ∆АВС

ВС=18см

АС=22см

уголС=60°

Найти: АВ

а²=b²+c² - за теоремой косинусов.

АВ²=ВС²+АС²-2ВС•АС•cos(угла С)=

=324+484-396=412

Ответ: АВ²=√412

2)Дано: ∆АВС

ВС=5см

АС=7см

уголС=145°

Найти: АВ

а²=b²+c² - за теоремой косинусов.

АВ²=ВС²+АС²-2ВС•АС•cos(угла С)=

=74-70соs(145)

Ответ: АВ²=√74-70соs(145)