за три години Оленка подолала 9 4/5 км За перші дві години Вона подолала 6 3/10 км рада останні дві

години 7 1/5 км по скільки кілометрів долала Оленка щодня споясненням срочно 20 балов даю

Ответы на вопрос

Отвечает Ломага Андрій.

Відповідь:

І година - 2600м або 2,6км

ІІ година - 3700м або 3,7км

ІІІ година - 3500м або 3,5км

Покрокове пояснення:

Спочатку переведемо усі дроби у метри:

1) 9 і 4/5км = 9800(м)

2) 6 і 3/10км = 6300(м)

3) 7 і 1/5 = 7200(м)

Віднимемо від усого шляху те, скільки вона подолала за перші 2 години:

4) 9800 - 6300 = 3500(м) - пройшла за останню годину

Тепер від останніх 2 годин віднімемо останню годину:

5) 7200 - 3500 = 3700(м) - пройшла за другу годину

Тепер віднімемо від перших 2 годин другу:

6) 6300 - 3700 = 2600(м) - пройшла за першу годину