За три години Олесь подолав 13 1/5км.За перші дві години 8 2/5км,а за останні дві 8 7/10.По скільки

кілометрів долав Олесь що години?

Ответы на вопрос

Отвечает Повелитель Артур.
13 1/5-8 2/5=66/5-42/5=24/5=4 4/5- за третью годину
8 7/10-4 4/5=87/10-24/5=39/10=3 9/10-за другу годину
8 7/10-3 9/10=87/10-39/10=24/5=4 4/5 за першу годину