За три години турист подолав 12 цілих 3/5 км. За перші дві години він подолав 8 цілих 4/5 км, а за

дві останні— 8 цілих 9/10 км. По скільки кілометрів долав турист щогодини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осяева Дарья.

Ответ:  3.7 км.  3.8 км.  5.1 км.

Пошаговое объяснение:

За три часа турист преодолел 12 целых 3/5 км.

За первые два часа он преодолел 8 целых 4/5 км,

а за два последних— 8 целых 9/10 км.

По сколько километров преодолевал турист каждый час?

-----------------

За 1  час турист прошел 12 3/5-8 9/10 = 12 6/10-8 9/10 = 3 7/10 км

За 3 час турист прошел 12 3/5-8 4/5=3 8/10=3 4/5  км

За 2 час турист прошел 12 3/5-(3 7/10+3 4/5) = 12 3/5-6 15/10 =

=12 3/5 - 7 5/10 = 12 6/10 - 7 5/10 = 5 1/10 = 5,1 км.

--------------

3.7+3.8+5.1 = 12.6 км =12 3/5 км!!!