Яхта «Біда» за 3 дні регати подолала  234,9 км. За перший день яхта подолала ЧОТИРИ

ДЕВЯТИХ цієї відстані, а за другий — на 8,3 км менше, ніж за перший. Скільки кілометрів яхта «Біда» долала кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Холодцова Вероника.
234,9:9*4=104,4 км за перший день
104,4-8,3=96,1 км за другий день
104,4+96,1=200,5 км за перший і другий дні разом
234,9-200,5=34,4 км за третій день
===============================