Решите задачи уравнениями. а) Автосалон за год продал 68 автомобилей марки BMW и марки Ford.

Автомобилей марки BMW продали на 12 больше, чем автомобилей марки Ford. Сколько автомобилей марки BMW было продано?

Ответы на вопрос

Отвечает Шипулина Софья.

Відповідь: 40 авто

Покрокове пояснення: Позначимо кількість автомобілів марки Ford як F, а кількість автомобілів марки BMW як B.

За умовою завдання ми знаємо, що загальна кількість проданих автомобілів - це 68. Тобто:

B + F = 68

Також нам відомо, що автомобілей марки BMW було продано на 12 більше, ніж автомобілей марки Ford:

B = F + 12

Тепер ми можемо використовувати одну з цих рівнянь, щоб виразити B або F, і підставити це значення в інше рівняння.

Давайте використаємо перше рівняння для виразу F:

B + F = 68

Тепер підставимо в це рівняння вираз для B з другого рівняння:

(F + 12) + F = 68

Тепер розв'яжемо це рівняння для F:

2F + 12 = 68

2F = 68 - 12

2F = 56

F = 56 / 2

F = 28

Отже, було продано 28 автомобілів марки Ford. Тепер ми можемо використати це значення для знаходження кількості автомобілів марки BMW:

B = F + 12

B = 28 + 12

B = 40

Отже, було продано 40 автомобілів марки BMW.