Розвʼяжи задачу: Човен Симбада-Мореплавця плив 2,5 години за течією річки і 1,5 години проти течії

річки. Який шлях подолав човен Симбада-Мореплавця, якщо власна швидкість його човна 21,8 км/год, а швидкість течії 1,6 км/год? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Марчукевич Саша.

Ответ:

1)21,8+1,6=23,4(швидкість за течією)

2)21,8-1,6=20,2(швидкість проти течії)

3)23,4:2,5=9,36км(проплив за течією)

4)20,2:1,5=12,625км(проплив проти течії)

5)9,36+12,625=21,985км(увесь шлях)