На іспиті з хімії було 25 завдань. Ярослав правильно виконав 20 завдань. Який відсоток завдань

Ярослав виконав правильно? Срочно помогите!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Александр.

Відповідь:

80%

Покрокове пояснення:

Спочатку дізнаємося, скільки відсотків за одну відповідь, отже:

1) 25÷100=0,25 (відсотків) - дається за одну правильну відповідь

Тепер ділимо правильні відповіді на кількість відсотка на одне питання, отже:

2)20÷0,25=80 (відсотків) - правильних відповідей

Відповідь:80% завдань Ярослав виконав правильно

Отвечает Баева Кристина.

Відповідь:Для знаходження відсотка завдань, які Ярослав виконав правильно, потрібно поділити кількість правильно виконаних завдань на загальну кількість завдань і помножити на 100. Формула для цього виглядає так:

Відсоток = (Кількість правильно виконаних завдань / Загальна кількість завдань) * 100

У вашому випадку:

Відсоток = (20 / 25) * 100 = (4/5) * 100 = 80%

Отже, Ярослав виконав правильно 80% завдань на іспиті з хімії.

Покрокове пояснення: