5. На день народження Яринка хоче пригостити діток у своїй групі в садочку. Кожній дитині мама

купила по 3 мандарини, 5 різних цукерок і 6 штук печива. Скільки мандарин, цукерок та печива (у шт.) купила мама, якщо їх однакова кількість і вона менша від 50? (я знаю що в цієї задачі немає варіанту відповіді,як мені її записати?)​

Ответы на вопрос

Отвечает Барахтей Софія.

- Мандарини: 3 мандарини на кожну дитину

- Цукерки: 5 цукерок на кожну дитину

- Печиво: 6 штук печива на кожну дитину

- Якщо ви оберете 2 дитини, то загальна кількість мандаринів буде 3 * 2 = 6, цукерок - 5 * 2 = 10, печива - 6 * 2 = 12.

- Якщо ви оберете 5 дітей, то загальна кількість мандаринів буде 3 * 5 = 15, цукерок - 5 * 5 = 25, печива - 6 * 5 = 30.

Тепер ви можете записати відповідь, вказавши, скільки товару мама купила, і вона буде меншою за 50, оскільки це важливе обмеження зазначене у задачі.

P.S Мама купила менше ніж 50 мандаринів, менше ніж 50 цукерок і менше ніж 50 штук печива, щоб пригостити дітей у садочку.

Отвечает Айтуаров Бирлик.
3х мандаринів
5х цукерок
6х штук печива

х<50

Усього мама купила (3х+5х+6х) товарів