184. Знайди значення виразу 3a + 1717 якщо: a) alpha = 717 6) a = 0; B) a = 1717


Ответы на вопрос

Отвечает Жернакова Алина.

Для обчислення виразу 3a + 1717, давайте підставимо різні значення a:

a) Якщо a = 717:

3a + 1717 = 3 * 717 + 1717 = 2151 + 1717 = 3868

б) Якщо a = 0:

3a + 1717 = 3 * 0 + 1717 = 0 + 1717 = 1717

в) Якщо a = 1717:

3a + 1717 = 3 * 1717 + 1717 = 5151 + 1717 = 6868

Отже, значення виразу залежить від значення a і дорівнює:

a) 3868

б) 1717

в) 6868

Отвечает Воронова Анастасия.
A) 3*717+1717=434
b) 3*0+1717=1717
c) 3*1717-1717=3434