За три години Олесь подолав 13 цілих 1/5 км, За перші дві години він подолав 8 цілих 2/5 км, а за

останні 2 дні -8 цілих 7/10 км, По скільки км долав олесь щодня СРОЧНОО

Ответы на вопрос

Отвечает Ситкина Полина.

Ответ:

Щоб знайти швидкість Олеся, ви можете використовувати формулу відстані:

Відстань = Швидкість x Час

Оскільки за три години він подолав 13 цілих 1/5 км, за перші дві години він подолав 8 цілих 2/5 км, і за останні дві години він подолав -8 цілих 7/10 км (зверніть увагу, що від'ємна відстань може виникати, якщо він рухався назад).

Спочатку знайдемо відстані за кожний з перших двох часових періодів:

В перший період (перші дві години):

Відстань = Швидкість x Час

8 цілих 2/5 км = Швидкість x 2 години

Швидкість = (8 цілих 2/5 км) / 2 години = 4 цілих 1/5 км/год

В другий період (наступні дві години):

Відстань = Швидкість x Час

-8 цілих 7/10 км = Швидкість x 2 години

Швидкість = (-8 цілих 7/10 км) / 2 години = -4 цілих 3/10 км/год

Зараз ми знаємо, що Олесь рухався зі швидкістю 4 цілих 1/5 км/год у перший період і -4 цілих 3/10 км/год у другий період. Для знаходження загальної швидкості за цей часовий період, додамо їх:

4 цілих 1/5 км/год + (-4 цілих 3/10 км/год) = 4 цілих 1/5 км/год - 4 цілих 3/10 км/год

Щоб додати ці дві дроби, нам потрібно однаковий знаменник:

Знайдемо спільний знаменник для дробів 1/5 і 3/10, який є 10.

Перетворимо обидві дроби, щоб вони мали знаменник 10:

1/5 = 2/10

3/10 = 3/10

Тепер можемо додати їх:

(4 цілих 2/10 км/год) - (4 цілих 3/10 км/год) = 4 цілих (2/10 - 3/10) км/год = 4 цілих (-1/10) км/год

Отже, загальна швидкість Олеся була 4 цілих (-1/10) км/год під час всього шляху.

Пошаговое объяснение: