За три дні автомобіль проїхав 1680 км, причому другого дня - 7/9 відстані, яку він подолав за

перший день, а третього дня - 3/4 відстані, яку він подолав за перші два дні разом. Скільки кілометрів проїжджав автомобіль щодня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Собкалова Марина.

Обозначим, что он проехал в первый день Х, тогда во второй он проехал 7/9X => в третий день он проехал: ( Х + 7/9X ) × 3/4 = 16/9X × 3/4 = 1 1/3X

Составим уравнение:

X + 7/9X + 4/3X = 1680

X + 7/9X + 12/9X = 1680

28/9X = 1680

X = 1680 ÷ 28/9

X = 540 - проехал в первый день

540 × 7/9 = 420 - проехал во второй день

540 × 4/3 = 720 - проехал в третий день