За три дні автомобіль проїхав шлях - 69 км дороги. За перший день автомобіль проїхав 3/5 шляху

третього дня, а за другий – 70% шляху третього дня. Скільки кілометрів дороги проїхав автомобіль кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Роман.

Відповідь:за третій тиждень х

за перший тиждень 3/5х=0,6х

за другий тиждень 0,7х

всього 69

складемо рівняння

х+0,6х+0,7х=69

2,3х=69

х=69:2,3

х=30 км третього тижняя

30*0,6=18 км першогго тижняя

30*0,7=21 км другого тижняя

============================================

Покрокове пояснення: