За три години турист пройшов 13 2/ 5 км. За перші три години він подолав 7 1/15 км,а за другу і

третю години 8 9/10 км. По скільки кілометрів долав турист щогодини?

Ответы на вопрос

Отвечает Драгунов Артур.

За три години турист пройшов 13 2/5 км. За перші дві години він подолав 7 1/15 км, а за другу і третю години 8 9/10 км. По скільки кілометрів долав турист?

13 2/5 - 7 1/15 = 6 1/3 (км) подолав за третю годину

8 9/10 - 6 1/3 = 2 17/30 (км) подолав за другу годину

7 1/15 - 2 17/30 = 4 1/2 (км) за першу годину