Знайти сторони прямокутника якщо його периметр 100 см а одна стороно більша за іншу на 20 см


Ответы на вопрос

Отвечает Бекарыстанов Нурасыл.

Нехай ширина прямокутника х см, довжина х+20 см, а їх сума 100:2=50 см.  Тоді

х+х+20=50

2х=30

х=15

Ширина 15 см, довжина 15+20=35 см.

Відповідь: 15 см, 15 см, 35 см, 35 см.