Перший член геометричної прогресії зі знаменником 2 дорівнює 1. Чи може добуток де кількох перших

членів цієї прогресії дорівнювати 2²⁰²²?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

первый член 1

второй 1*2 =2 = 2^1

третий 2*2 = 4 = 2^2

четвертый 4*2 = 8 ^3

Степень = номер члена - 1

тогда 2^2022 - это 2023 член прогрессии.