Дослідіть функцію на парність: f(x) = x3 + x; f(x) = 2x8 - x2;​


Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Алина.
Х уй х уй п изда п изда вот и весь ответ прям так и напиши
Отвечает Сергеевна Елена.

Парною.називається така функція, для якої виконується

f(x)=f(-x)..Починаємо досліджувати.

1)f(-x)=(-x^2)-2x-4=x^2-2x-4

f(-x)≠f(x).Функція непарна, або загального виду.Перевіряти не будемо.

2)f(-x)=6*(-x)^3/(-x)^2-9=-6x^3/x^2-9.

f(-x)≠f(x)

3)f(-x)=1/1+x+1/1-x=1/1-x+1/1+x.

f(-x)=f(x) Функція парна