Дослідіть функцію на парність непарність y=x^4-2x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Левашова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y(x)=x^4-2x^2

y(-x)=(-x)^4-2(-x)^2=x^4-2x^2=y(x)

функция четная