в теплице абдурмахон посадил в первый день 156 кустов у саженцев у помидоров а во второй день на Р

саженцев меньше Сколько всего саженцев помидоров посадил абдурмахан упростив преподавателя на выражение и найдите его значение для R34(с условием)​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Игорь.

Ответ:

Давайте знайдемо загальну кількість саженців помідорів, яку Абдурмахон посадив у теплиці.

На першому дні він посадив 156 кущів.

На другий день на R саженців менше, що означає, що на другий день він посадив (156 - R) кущів.

Загальна кількість саженців помідорів, яку він посадив, буде рівна сумі цих двох кількостей:

[156 + (156 - R)]

Тепер, враховуючи, що ви хочете знайти значення цього виразу для (R = 34), підставимо це значення:

[156 + (156 - 34) = 156 + 122 = 278]

Отже, Абдурмахон посадив всього 278 саженців помідорів.