За першу годину було продано 64% усього морозива, за другу — 16%, а за третю — решту 88 пачок.

Скільки пачок морозива було продано за три години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Давид.

Ответ:

440 пачек

Пошаговое объяснение:

Всё мороженое — 100%
1) 64 + 16 = 80 (%) - мороженого продали за два часа

2) 100 - 80 = 20 (%) - мороженого продали за третий час

3) 20% = 88 пачек; 20% = 20 : 100 = 0,2

88 : 0,2 = 440 (пачек) - мороженого продали за три часа

Отвечает Танаков Кирилл.

Відповідь:

440 пачок

Покрокове пояснення:

Перша година-64%

Друга годни-16%

Третя година-решта 88 пачок.
Якщо усі морозива це 100%, то кількість % продали морозива за третю годину:

100-(64+16)=20%

Тобто решта це 20%

Зробимо першу пропорцію(якщо решта 88 пачок це 20%, то 100% це x пачок):

88-20

x-100

Пропорція розв'язується перехресним множенням


x=\frac{88*100}{20}=440 пачок морозива було продано за три години