За першу годину було продано 84% усього морозива ,за другу -78% остачі ,а,за третю-88 пачок.Скільки

пачок морозива було продано за 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Ответ:

2500 пачок морозива

Пошаговое объяснение:

100-84=16% – продано за першу та другу години

16:100*78=12,48% – продано за другу годину

16-12,48=3,52% – продано за третю годину

88*100:3,52=2500 (пачок) – продано за три години