За першу годину було продано 57% усього морозива, за другу — на 98 пачок менше, ніж за першу.

Скільки пачок морозива було продано за дві години?

Ответы на вопрос

Отвечает Курляндский Егор.

57% = 57 : 1 00 = 0,57

Продали за 2 часа = х пачек

1 час = 0,57х пачек

2 час = 0,57х - 98 пачек

0,57х + (0,57х - 98) = х

0,57х + 0,57х - 98 = х

1,14х - 98 = х

1,14х - х = 98

0,14х = 98

х = 98 : 0,14

х = 700

700 пачек мороженого продали за 2 часа