За першу годину було продано 84% усього морозива, за другу — 78% того,що залишилось, а за

третюрешту 88пачок. Скільки пачок морозива булопродано за три години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Стёпа.

Відповідь:

2500 пачок морозива продано за три години.

Покрокове пояснення:

100 - 78 = 22% - залишилось на третю годину, а це складає 88

пачок. Тобто 1% = 88 / 22 = 4 пачки морозива.

78 * 4 = 312 пачок морозива було продано за другу годину.

Разом за другу та третю годину продано

312 + 88 = 400 пачок морозива. А це складає

100 - 84 = 16% від усього морозива.

Тобто 1% = 400 / 16 = 25 пачок морозива.

100% = 25 * 100 = 2500 пачок морозива продано за три години.

Перевірка

2500 * 0,84 = 2100 - за першу годину.

2500 - 2100 = 400 - залишилось після першої години.

400 * 0,78 = 312 - за другу годину.

400 - 312 = 88 - за третю годину.