Перед праздником на базар привезли 14/25 тонн апельсинов, из которых продали 5/40 тонн. Сколько

тонн апельсинов осталось ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Довгялович Настя.

Ответ:

87/200тонн

Пошаговое объяснение:

112/200-25/200=87/200тонн

поставь лутший ответ пожалуйста

Отвечает Кременецкий Вадик.

Ответ:

вообще это просто. Смотри объясню

Пошаговое объяснение:

Для знаходження кількості апельсинів, які залишилися, віднімемо кількість проданих апельсинів від загальної кількості:

Загальна кількість апельсинів: 14/25 тонн

Кількість проданих апельсинів: 5/40 тонн

Тепер віднімемо одну кількість від іншої:

14/25 - 5/40 = (1440)/(2540) - (525)/(4025)

= 560/1000 - 125/1000

= (560 - 125)/1000

= 435/1000 тонн

Тепер спростимо дріб 435/1000:

435/1000 = (3 * 145) / (3 * 333) = 435/1000 = 435/1000

Отже, залишилось 435/1000 тонн апельсинів. Можна спростити дріб, поділивши чисельник і знаменник на їхній НСД (найменший спільний дільник), який дорівнює 5:

(435/5) / (1000/5) = 87/200 тонн апельсинів.