БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ СРОЧНО РЕШИТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ 1. Задача Антоніна Петрівна з

помічниками ліплять щодня по 1275 вареників для п'яти шкільних їдалень. Чи можна ці вареники поділити порівну між їдальнями? По скільки вареників отримає кожна їдальня щодня? 2. Скалідть усе можливі трицифрові числа, які діляться на 3 і містять дві цифри 8. 3. Знайдіть найменше чотирицифрове число, яке б ділилося і на 27, і на 48, і на 56

Ответы на вопрос

Отвечает Лавреженкова Светлана.

Пошаговое объяснение:

1

Можно. Так как число 1275 делится на 5.

1275 : 5 = 255 (вареников) - получит каждая столовая

2

Число делится на 3, если сумма его цифр тоже делится на 3.

8 + 8 + 2 = 18 делится на 3 значит и число 882 тоже делится на 3

8 + 8 + 5 = 21 делится на 3, значит и число 885 тоже делится на 6

Имеем цифры: 8; 8; 2; 5

288; 588; 828; 882; 858; 885

3

НОК (27; 48; 56) = 3024

27 = 3 * 3 * 3

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3

56 = 2 * 2 * 2 * 7

НОК (27; 48; 56) = 2 * 2 * 2 * 7 * 3 * 3 * 3 * 2 = 3024