(Жауабы: 127 кДж) *7. Енi 12 м, ұзындығы 25 м бассейндегі суды ∆t = 30°С-қа жылыту үшін 5,67 - 107

кДж жылу мөлшері қажет. Бассейннің тереңдігі қандай? (Жауабы: 3 м) *0 помогитее​

Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a = 12м.

b = 25м.

Δt = 30°C

Q = 5,67 · 10⁷кДж. = 5,67 · 10¹⁰Дж.

c = 4200 Дж./кг.°C

ρ = 1000 кг./м.³

Найти:

h - ?

Решение:

V = abh

m = ρV = ρabh

Q = cmΔt = cρabhΔt

h = Q / (cρabΔt) =

= 5,67 · 10¹⁰Дж. / (4200Дж./кг.°C · 1000кг./м.³ · 12м. · 25м. · 30°C) =

= 1,5м.

Ответ: 1,5м.