Срочно !!!! Знайдіть довжину відрізка АВ, якщо А(1; 2),В(3;-1).


Ответы на вопрос

Отвечает Воскобойников Дмитрий.

Ответ:

Довжина вiдрiзка АВ дорiвнюе

|АВ|=√13

Пошаговое объяснение:

Довжину вiдрiзка АВ знайдемо за формулою:

 |ab|  =  \sqrt{(x(b) - x(a)) {}^{2}  + (y(b) - y(a)) {}^{2} }

де

x(b) = 3

x(a) = 1

y(b) =  - 1

y(a) = 2

Отже,маемо:

 |ab|   = \sqrt{(3 - 1) {}^{2}  + ( - 1 - 2) {}^{2} }  =  \\  =  \sqrt{2 {}^{2}  + ( - 3) {}^{2} }  =  \\  =  \sqrt{4 + 9}  =  \sqrt{13}

Вiдповiдь:

Довжина вiдрiзка АВ дорiвнюе

|АВ|=√13