Складіть числовий вираз для розв'язування задачі та знайдіть його значення. Довжина відрізка АВ

дорівнює 15 см. Довжина відрізка СD у 3 рази менша від довжини відрізка АВ. Знайдіть довжину відрізка MN, якщо вона дорівнює різниці довжин відрізків АВ і CD.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурашов Артур.
15-(15:3)=15-5=10 см довжина MN
===================================