Як знайти площу рівнобедренного трикутника якщо нижня основа на 6 см більша за висоту, а бічні

сторони дорівнюють 15 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение: Площа рівнобедренного трикутника може бути знайдена за формулою:

Площа = (1/2) * основа * висота

У даному випадку, нижня основа на 6 см більша за висоту, тобто основа = висота + 6.

Також дано, що бічні сторони дорівнюють 15 см, що означає, що основа і висота рівнобедренного трикутника дорівнюють 15 см.

Замінюємо відповідні значення в формулі:

Площа = (1/2) * (висота + 6) * висота

Площа = (1/2) * (15 + 6) * 15

Площа = (1/2) * 21 * 15

Площа = 10.5 * 15

Площа = 157.5 кв. см

Отже, площа рівнобедренного трикутника дорівнює 157,5 см2