2. До магазину завезли 350 кг цукру. Першого дня було продано 23% цукру, а другог - решту. Скільки

кг цукру було продано другого дня? Помогите пожалуйста даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Татьяна.

Ответ:

знизу

Пошаговое объяснение:

Першого дня було продано 23% цукру, тобто 23% від 350 кг = (23/100) * 350 кг = 80.5 кг.

Отже, залишилось 350 кг - 80.5 кг = 269.5 кг цукру.

Другого дня було продано решту цукру, тобто 100% - 23% = 77%.

Тому, другого дня було продано 77% від 269.5 кг = (77/100) * 269.5 кг ≈ 207.52 кг.

Відповідь: було продано другого дня приблизно 207.52 кг цукру.

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

345 кг

Пошаговое объяснение:

1) 350:100%= 3,5(кг) це 1%

2) 3,5•23%=805(кг) це 1 дня

3)805–350=345(кг) решта