Одна сторона трикутника - 0,6 см, друга у 3 раза більша. Знайдіть периметр трикутника, якщо довжина

третьої сторони сторони натуральне число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лихтин Данил.

Ответ:2

Пошаговое объяснение:

Невідома сторона або катет, або гіпотенуза, отже:

0,6^2+х^2= 1,8^2

0,6^2+1,8^2=х^2