В одному мішку було 36 кг цукру а в другому в 3 рази менше половину всього цукру продали скільки

кілограмів цукру залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Смольянинова Ксения.

Ответ:

24 кг

Пошаговое объяснение:

В одному-36 кг ц.

В другому-?, в 3 рази меньше

Всього-?  

Залишилося-?

                           Розв'язання

1) 36:3=12 (кг) - у другому мішку

2) 36+12=48 (кг) - було всього цукру в двох мішках  

3) 48:2=24 (кг) - залишилось цукру.