Задача: У мішку було 60 кг цукру, із першого мішка відсипали 0,4 цукру а з другого 70% цукру,

Після цього у першому мішку цукру стало у 2 рази більше, Скіки цукру було в кожному мішку, срочно! Даю 50 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Ашихмин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

в першому - Х

в другому - У

після того як відсипали з першого стало х - 0,4х,

після того як відсипали з другого у - 0,7у

система

х + у = 60

х - 0,4х = 2 * (у - 0,7у)

0,6х = 0,6у

х = 60 - у

0,6 * (60 - у) = 0,6у

36 - 0,6у = 0,6у

36 = 0,6у + 0,6у

36 = 1,2у

у = 36 : 1,2

у = 30 кг - було в другому мішку

х = 60 - 30 = 30 кг - було в першому мішку