Допоможіть з розв'язанням:В одному мішку було 60 кг цукру, а в другому - 80 кг. Із першого мішка

взяли цукру в 3 рази більше, ніж з другого, тоді в першому залишилось вдвічі більше цукру, ніж у другому мішку. Скільки кілограмів цукру взяли з кожного мішка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Денис.

Ответ:

Селадаємо рівняння:

2(80-3x)=60-x

160-6x=60-x

5x=100

x=20

-3*20=60 (кг)

Відповідь: з другого мішка взяли 20 кг цукру, а з першого 60 кг.

Надіюсь допомогло!)